PL FR

Żaneta Poirieux

Założyciel i dyrektor  Bilans Consulting Development. Ponad 20  lat doświadczenia z różnorodnych technik ewaluacyjnych oraz z doradztwa zawodowego na rynku polskim i francuskim.

Master Coach, z wykształcenia Psycholog Pracy ze specjalizacją z Analizy Transakcyjnej, Process Communication Management TM.

Wspiera decydentów w zarządzaniu procesem zmian, w rozwoju organizacji, tworzeniu zespołów, pobudzaniu inteligencji zbiorowej. Jest współautorem i animatorem programów wdrażania wizji przedsiębiorstwa, prowadzi seminaria dla menedżerów z zakresu umiejętności przywódczych, komunikacji w przedsiębiorstwach wielokulturowych, zastosowaniu management participatif w firmie. Aktywnie współpracuje z firmami francuskimi Auchan, Norauto, Elea Immochan, dla których jest nieodłącznym partnerem w rozwoju potencjałów. Jest członkiem Rady Etyki Auchan.

Ponadto, wspiera osoby prywatne i prowadzi spotkania poznawcze dla grup z rozwoju osobistego wykorzystując elementy psychoterapii skierowanej na klienta (C.Rogers), bioterapii, art terapii, muzykoterapii...  Od 4 lat wprowadziła na rynek Polski metodę Horse Conept – leadership training z udziałem koni dla Kadr Zarządzających www.horseconcept.com.pl  Szkoli trenerów z metodologii Horse Concept oraz prowadzi zajęcia indywidualne i zespołowe. Jeździ konno, trenuje z ziemi z własnymi dwoma końmi , ukończyła liczne kursy pracy z końmi w Polsce i we Francji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego i niebawem Hipoterapeutą.